O firmie

 

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej!

Od 1991 r. zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną wszelkiego rodzaju tkanin i materiałów tapicerskich. Nasza hurtownia znajduje się w Bydgoszczy i oferuje produkty Klientom z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Naszymi odbiorcami są zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy meblowe, sklepy i zakłady tapicerskie, tapicerzy samochodowi, dekoratorzy wnętrz, restauracje, hotele, szkoły, przedszkola, kina, teatry, szpitale i wiele innych.

Nieustannie poszerzamy Naszą ofertę sprzedażową. Dążymy do tego, żeby każdy zainteresowany mógł u nas nabyć wszystkie niezbędne akcesoria do produkcji i renowacji mebli tapicerowanych oraz tkaniny obiciowe najwyższej jakości, które dzięki swojej wytrzymałości służą naszym Klientom przez długie lata. Szeroka gama kolorystyczna, klasyczne, awangardowe i nowoczesne wzornictwo oraz konkurencyjne ceny wyróżniają nas spośród wielu dystrybutorów materiałów tapicerskich. Gwarantujemy Państwu solidne doradztwo i krótkie terminy realizacji zamówień.

Zapraszamy do galerii materiałów tapicerskich i tkanin obiciowych oraz do Naszej hurtowni w Bydgoszczy.

W razie pytań zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub e­mail, których szczegóły znajdą Państwo w zakładce KONTAKT.